فرم درخواست پروژه

چگونه پایان نامه کپی ننویسیم؟ شروع از پروپوزال

اطلاعات بیشتر

چگونه پایان نامه کپی ننویسیم؟!

# پروپوزال بسیار مهم است

#همانندجو

نکاتی که باید قبل از نوشتن پروپوزال دانست چگونه پروپوزال و پایان نامه بنویسیم؟ برای نوشتن پایان نامه ۲میلیون تومان هزینه الکی پرداخت نکنیم چگونه گیر سامانه همانندجو نیفتیم؟ چگونه پایان نامه کپی ننویسیم؟

هر ترم بیش از صدها دانشجو به من مراجعه میکنن و درباره نحوه نوشتن پایان نامه سوال می کنن. خیلی ها میخان خودشون کار رو انجام بدن ولی نمیدونن چطوری!؟

خیلیا نمیرسن یا نمیتونن یا نمیخان انجام بدن و قصد دارن که کارای تزشون رو کس دیگه ای براشون انجام بده. هر کدام از این مسیرها یه سری ریسک ها و البته خطراتی داره که اینجا میخام در این مورد براتون توضیح بدم.

نقش استاد راهنما در مسیر پایان نامه چیست؟ راستی نقش استاد راهنما این وسط چیه؟ برا چی دانشگاه به استادا پول میده؟

استادا باید تو انتخاب موضوع و مشخص کردن مسیر رسیدن به هدف، به دانشجوها کمک کنن. موضوعی رو انتخاب کنن که بدونن از کجا قراره شروع بشه و به کجا برسه و تو این مسیر دانشجو چه کارهایی رو باید طبق چه روالی انجام بده که بتونه یه نمره عالی (۱۹٫۵-۲۰) بگیره. اما متاسفانه اکثر استادا هم انتخاب موضوع رو به عهده دانشجو میزارن و هم نحوه انجامش رو. حتی بعضی از استادا فقط موقع امضای پروپوزال و امضای برگه های اجازه دفاع دانشجوها رو میبینن. بعضیاشون موقع دفاع عنوان می کنن که انتخاب موضوع با خود دانشجو بوده یا دانشجو خودش اصرار به این مسیر داشته و من در جریان کارا نبودم. از این تیپ استادا زیاد هستن لذا باید این وظایفی که به عهده استاد راهنما هست و به هر دلیلی انجام نمیشه به عهده یه نفر دیگه باشه.

وظایفی که به عهده استاد راهنما هست و به هر دلیلی انجام نمیشود را چه کسی به عهده می گیرد؟ حالا این نفر دیگه کی هست؟

خیلی از دانشجوا به افرادی که پروژه انجام میدن مراجعه میکنن. این کار یه سری ریسکای خطرناکی داره که کمی پایین تر براتون توضیح دادم. هدف ما اینه که به صورت مشاوره (مثل پشتیبان قلمچی) همراه دانشجو باشیم تا کار با قدرت و تمرکز به مرحله دفاع برسه. ما یه کاری می کنیم که خود شما با دونستن یه سری اطلاعات که من در اختیارتون میزارم مدیریت کارهارو به دست بگیرین، جوری که یه پایان نامه کاملاً جدید داشته باشین و به راحتی بتونین ازش دفاع کنین.

تعدادی از دانشجوها خودشان کار پایان نامه را انجام می دهند اول میریم سراغ اون دسته از دوستان که معمولا دانشجوهایی هستن که معدلشون بالا هست و برای درس و دانشگاهشون وقت میزارن. این عزیزان با توجه به نظر استاد راهنما و سرچ هایی که انجام میدن یه موضوعی رو انتخاب می کنن و تا و