فرم درخواست پروژه

کاهش تضمینی همانندی متن پایان نامه در سامانه همانندجو ایرانداک

اطلاعات بیشتر

رفع مشکل پایان نامه در همانندجو

اگر متن های پایان نامه خود را اماده کرده اید ولیکن برای ثبت با موفقیت آن در سامانه همانندجو مشکل دارید، آن را به ما بسپارید

 تیم آزادپروجکت این کار را به صورت تضمینی و در کمترین زمان با کمترین هزینه برای شما انجام می دهد.
هزینه اصلاح متن پایان نامه و گرفتن همانندی جدید و تحویل رسید همانندی بین ۱۰-۱۵ درصد

۲۵۰ هزار تومان می باشد.

هزینه اصلاح متن پروپوزال و گرفتن همانندی جدید و تحویل رسید همانندی بین ۱۰-۱۵ درصد

۱۵۰ هزار تومان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام یا تماس تلفنی  با شماره زیر در ارتباط باشید.

تماس با ادمین
۰۹۱۷۷۳۶۱۸۴۵
telegram.me/azadproject

 

نکاتی که باید قبل از نوشتن پروپوزال دانست
چگونه پروپوزال و پایان نامه بنویسیم؟
برای نوشتن پایان نامه ۲میلیون تومان هزینه الکی پرداخت نکنیم
چگونه گیر سامانه همانندجو نیفتیم؟
چگونه پایان نامه کپی ننویسیم؟

هر ترم بیش از صدها دانشجو به من مراجعه میکنن و درباره نحوه نوشتن پایان نامه سوال می کنن. خیلی ها میخان خودشون کار رو انجام بدن ولی نمیدونن چطوری!؟

خیلیا نمیرسن یا نمیتونن یا نمیخان انجام بدن و قصد دارن که کارای تزشون رو کس دیگه ای براشون انجام بده. هر کدام از این مسیرها یه سری ریسک ها و البته خطراتی داره که اینجا میخام در این مورد براتون توضیح بدم.

نقش استاد راهنما در مسیر پایان نامه چیست؟
راستی نقش استاد راهنما این وسط چیه؟ برا چی دانشگاه به استادا پول میده؟

استادا باید تو انتخاب موضوع و مشخص کردن مسیر رسیدن به هدف، به دانشجوها کمک کنن. موضوعی رو انتخاب کنن که بدونن از کجا قراره شروع بشه و به کجا برسه و تو این مسیر دانشجو چه کارهایی رو باید طبق چه روالی انجام بده که بتونه یه نمره عالی (۱۹٫۵-۲۰) بگیره. اما متاسفانه اکثر استادا هم انتخاب موضوع رو به عهده دانشجو میزارن و هم نحوه انجامش رو. حتی بعضی از استادا فقط موقع امضای پروپوزال و امضای برگه های اجازه دفاع دانشجوها رو میبینن. بعضیاشون موقع دفاع عنوان می کنن که انتخاب موضوع با خود دانشجو بوده یا دانشجو خودش اصرار به این مسیر داشته و من در جریان کارا نبودم. از این تیپ استادا زیاد هستن لذا باید این وظایفی که به عهده استاد راهنما هست و به هر دلیلی انجام نمیشه به عهده یه نفر دیگه باشه.

وظایفی که به عهده استاد راهنما هست و به هر دلیلی انجام نمیشود را چه کسی به عهده می گیرد؟
حالا این نفر دیگه کی هست؟

خیلی از دانشجوا به افرادی که پروژه انجام میدن مراجعه میکنن. این کار یه سری ریسکای خطرناکی داره که کمی پایین تر براتون توضیح دادم. هدف ما اینه که به صورت مشاوره (مثل پشتیبان قلمچی) همراه دانشجو باشیم تا کار با قدرت و تمرکز به مرحله دفاع برسه. ما یه کاری می کنیم که خود شما با دونستن یه سری اطلاعات که من در اختیارتون میزارم مدیریت کارهارو به دست بگیرین، جوری که یه پایان نامه کاملاً جدید داشته باشین و به راحتی بتونین ازش دفاع کنین.

تعدادی از دانشجوها خودشان کار پایان نامه را انجام می دهند
اول میریم سراغ اون دسته از دوستان که معمولا دانشجوهایی هستن که معدلشون بالا هست و برای درس و دانشگاهشون وقت میزارن. این عزیزان با توجه به نظر استاد راهنما و سرچ هایی که انجام میدن یه موضوعی رو انتخاب می کنن و تا وسطاش میرن جلو. تهیه متن هاو حتی ترجمه ها رو تکمیل کردن ولی برای تمام کردنش مشکل دارن. ادامه کار شامل شبیه سازی های کامپیوتری، تحلیل نتایج پرسشنامه و نوشتن فصل های آخر پایان نامه میشه که تا این قسمت تکمیل نشه اجازه دفاع بهشون داده نمیشه.

مهمترین نکته برای این تیپ کار کردن اینه که حتماً حتماً باید موقع تهیه پروپوزال موضوعی انتخاب کنیم که ۸۰-۹۰% اش رو بتونیم انجام بدیم. متاسفانه خیلی از دانشجوا موقع نوشتن پروپوزال تمام چیزایی که استاد میگه رو به عنوان تعهداتشون تو پروپوزال مینویسن و بعدا براشون دردسر میشه. یا باید چندین ترم صبر کنن تا تعهدات کامل بشه یا اینکه موقع دفاع، بهونه دست استادا میدن که نمره زیادی ازشون کم کنن. باز میگم مهمترین نکته برای این تیپ کار کردن اینه که حتماً باید موقع نوشتن پروپوزال موضوعی انتخاب کنیم که ۸۰-۹۰% اش رو بتونیم انجام بدیم.
غولی به نام سامانه همانندجو
سال ۹۶ یه سامانه به اسم سامانه همانندجو راه اندازی شد که دانشجوها قبل از گرفتن وقت دفاع از تزشون باید متن هاشون رو توی این سایت آپلود کنن تا با پایان نامه هایی که قبلا نوشته و ثبت شده مقایسه شود.

چگونه پایان نامه کپی ننویسیم؟

دقیق تر بگم. چطوری پایان نامه ای بنویسیم که تضمین بشه موقع دفاع کردن، وقتی فایل پایان نامه رو تحویل مسئول پژوهش یا مسئول کتابخانه دانشگاه می دیم بهمون نگن کلاً کپی هست؟! تازه از اون بدتر اینکه یه نسخه از این متنه که همه جا رنگی شده واسه مدیر گروه و استاد راهنما هم میره و یه آبروریزی مفصل هم جلوی اونا داریم. استادا که میفهمن کار رو خودمون انجام ندادیم شاکی میشن و اول کار بهمون میگن برو ترم بعد!!

(همین جمله ینی ۱۲۰۰هزینه اضافی و الکی بره تو جیب دانشگاه) تازه اگه شما خیلی زرنگ باشی و بتونی از استادا وقت بگیری باید بیای با سامانه همانندجو سر و کله بزنی و حداقل ۵-۶ بار متنارو ادیت کنی و هر بار هم استادا متوجه میشن که شما داری زور میزنی متناتو تغییر بدی در حالیکه محتواش اصلا فرقی نکرده. اینجاست که زنگ میزنی به اونی که پایان نامه رو براتون انجام داده و میگین متنها تکراریه و از روی پایان نامه هایی که قبلا انجام شده برداشته شده و اونم میخاد از خودش و کاراش دفاع کنه.احتمالا بعد از یکی دوبار هم بلاکتون می کنه و دیگه شما دستتون به هیچ جا بند نیست!!

چطوری دانشجویی که تصمیم داره پایان نامش رو بده کسی براش انجام بده، خیالش از بابت اصل بودن و جدید بودن پایان نامه راحت باشه؟

این روزا هزینه انجام یه پایان نامه (بسته به رشته و موضوع) بین ۱۷۰۰-۲۵۰۰ در میاد. اگر کسی عددی کمتر از ۱۶۰۰ بهتون گفت حتماً شک کنین و مطمئن باشین که یه جای کار می لنگه. چون تهیه صد صفحه متن به علاوه کارهای تحلیلی پرسشنامه یا شبیه سازی ها به علاوه سودی که اون طرف می کنه یقینا عددی بیش از ۱۶۰۰ میشه. اگرهم کسی عددی بالاتر از ۲۷۰۰ بهتون گفت مطمئن باشین که داره سود زیادی می کنه چون این قدرها دیگه کار نداره. تازه تصورش رو بکنین حالتی رو که طرف اعتماد شما جلب کنه ولی در نهایت بهتون بگن کل کار کپی هست (تعدادشون هم اصلا کم نیست. فقط ۶۰-۷۰ نفر از این تیپ دانشجوها هر ترم به من مراجعه میکنن).

خوب راه حل رفع مشکل پایان نامه در همانندجو چیه؟

تعیین تکلیف دانشجویانی که در حال تلاش برای عبور از سد سامانه همانندجو هستند

اگه شما الآن تو مرحله ای هستی که پایان نامت رو آماده کردی (یا آماده کردن برات) و همانندجو گفته که متنا تکراریه، که راه برگشت نداریم و باید همین متنا رو درستش کنیم. این کار توسط تیم آزاد پروژه به صورت تضمینی انجام میشه و یک هفته زمان لازم داره و هزینش ۳۵۰ تومنه که با احتساب ۳ بار مراجعه به سامانه همانندجو ۵۰ تومنش کم میشه (جمعا ۳۰۰ تومن- تا تایید نهایی این کار هزینه هایی که سامانه از شما میگیره به عهده ما هست)
تعیین تکلیف دانشجویانی که در حال انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال هستند

ولی اگه ابتدای نوشتن پایان نامه هستین که پیشنهاد می کنم حتما اصولی کار کنین که ۱۰۰% مطمئن باشین کسی نمیتونه بهتون گیر بده که متناتون مشکل داره. به راحتی سر موقع دفاع کنین و نه تنها اون ۱۲۰۰ هزینه ترم اضافه رو برا خودتون بردارین، بلکه الکی پول به کسایی که پایان نامه انجام میدن ندین. ما به شما یاد میدیم که چطوری خودتون کارهای تزتون رو مدیریت کنین و پایان نامه ای که کلش کار خودتون هست رو بنویسین. در کنار شما هستیم، از شروع انتخاب موضوع تا چاپ نسخه نهایی بعد از دفاع. خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر بیاد برای شما انجام بدم.

در ضمن مشاوره های تلفنی و تلگرامی در خصوص سوال های موردی و جزئی کاملاً رایگان هست.

یقینا شما هم همکلاسیایی دارین که در حال نوشتن پروپوزال و پایان نامه هستن. در صورت تمایل این متن رو براشون فوروارد کنین.

تماس با ادمین
۰۹۱۷۷۳۶۱۸۴۵
telegram.me/azadproject

کاهش تضمینی همانندی متن پایان نامه در سامانه همانندجو ایرانداک